En iyi online eğitim platformu olarak tercih edilen İlerlet, gücünü öğrencilerin mutluluk ve başarısından alıyor. Teknolojinin imkânlarını modern eğitim yöntemleriyle birleştiren İlerlet.com; tüm ortaokul ve lise öğrencilerine bilgi ve keyif dolu, hem verimli hem de eğlenceli bir dijital öğrenme ortamı sunuyor.

Online Eğitim Nedir? Online Eğitim Platformu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Akademik bilgi, beceri ve yeteneklerin dijital dünyada edinilmesini mümkün kılan sistemler, kısaca online eğitim olarak tanımlanır. Kişilerin; 7/24, mekân ve zaman fark etmeksizin dâhil olabileceği online eğitim sistemleri, tüm kısıtlamaları ortadan kaldırır ve özgürce öğrenme imkânı tanır.

Doğru bir online eğitim platformu seçerken ise başlıca şu hususlara dikkat etmeniz gerekir:

 1. Güncel müfredat baz alınıyor mu?
 2. Geniş bir soru havuzu ve kaynak arşivi mevcut mu?
 3. Farklı bütçelere hitap eden fiyatlandırma seçenekleri var mı?
 4. Öğrencilere ne tür olanaklar sunuluyor? (Deneme sınavları, LGS kampı ve YKS kampı),
 5. Ekstra etütler, konu ve ünite bazlı gelişim takibi, motivasyon artırıcı etkinlikler; koçluk, tercih danışmanlığı ve rehberlik gibi ilâve hizmetler bulunuyor mu?
 6. Diğer web sitelerinde bu platform ile ilgili ne tür yorumlar yapılmış?

Bu ve benzeri soruların cevabı ışığında kendinize göre en iyi eğitim platformu tercihi yapabilir ve online eğitimin avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Online Eğitim Platformları Neden Avantajlı?

En yeni müfredata göre faaliyet gösteren ve zengin kaynaklarla desteklenen uzaktan eğitim platformları, öğrenci ve öğretmen arasında sürekli bir etkileşime dayanır. Gerek okul başarısını, gerek YKS ve LGS gibi büyük sınavlardaki performansı artıran bu platformlar, öğrencileri daha donanımlı ve yetenekli bireyler hâline getirir.

Bu doğrultuda, en iyi online eğitim platformu İlerlet.com ile kavuşabileceğiniz bazı avantajlar şunlardır:

 1. Okul eğitimini destekler. Derslerdeki performansı artırır.
 2. Esnek, yani zaman ve mekândan bağımsız öğrenme fırsatı tanır.
 3. Kaçırılan yahut anlaşılmayan dersleri sonradan izlemek mümkündür.
 4. Öğretmenlerle birebir görüşme imkânı bulabilir, aklınızdaki tüm soruları onlara yönelterek kapsamlı cevap alabilirsiniz. Böylece kafanıza takılan bir konu kalmaz ve dersleri her yönüyle, etraflıca öğrenmeniz mümkün olur.
 5. Yazılıya nasıl çalışılır? Sınavdan nasıl yüksek not alınır? Bu gibi tüm sorularınız yanıt bulur. Çünkü en iyi online eğitim platformu İlerlet, öğrencilere efektif ders çalışma yöntemlerini öğretir.

Derslerin size daha kolay gelmesi için nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini bilen uzmanlarımız; en önemli püf noktalar, etkili taktikler, yeni nesil pratik metodlar ile öğrenme sürecine ivme kazandırır.

İlerlet Online Eğitim Platformunda Neler Var?

Videolu ve yazılı konu anlatımlarından soru çözümlerine, canlı yayınlardan farklı zorluk seviyelerindeki deneme sınavlarına kadar ihtiyaç duyduğunuz her şey, İlerlet.com’da bir araya gelmiştir. 5. Sınıftan itibaren 12. Sınıf dâhil bütün öğrencilere hitap eden web sitemiz, herkesin akademik düzeyine uygun kişiselleştirilmiş programlarla hizmet sunar.

Türkiye’nin en iyi online eğitim platformu olmayı; öğrenciye verdiği büyük değer ve asla vazgeçmediği kusursuz kalitesi ile başaran İlerlet.com, öğrencilere başka hiçbir yere bakma gereksinimi hissettirmez.

Zira İlerlet’in rengârenk muhtevasında, kimsenin arayıp da bulamayacağı bir şey yoktur. Örneğin; sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetler ve cazip fırsatlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

 1. İnteraktif ve etkileşimli online eğitim paketleri,
 2. Branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilen ve daha sonra istediğiniz zaman izleyebileceğiniz canlı dersler,
 3. Dijital öğrenci kampları,
 4. Yapay zekâ desteğiyle hazırlanmış, tam eğitim modeline uygunluk sağlayan, 650 binden fazla sorunun yer aldığı güncel soru havuzu,
 5. Deneme sınavları,
 6. Çeşit çeşit eğitim materyalleri (Adrese teslim eğitim setleri, prestijli yayınevlerinden çıkan kitaplar vs.),
 7. Ek etütler,
 8. Ayrıntılı konu anlatımları,
 9. Gelişim takipleri, öğrenci koçluğu, LGS ve YKS tercih danışmanlığı,

En İyi Online Eğitim Platformu Olarak Neden İlerlet?

Çünkü İlerlet, her öğrencinin özel olduğuna inanır. Bundan dolayı kimseyi dar kalıplara sıkıştırmaz ve herkese; ilgi alanları, yetenekleri, bilgi seviyesi çerçevesinde en uygun eğitim programıyla fayda sağlar.

Nitelikli bir eğitimin yüksek ilgi ve motivasyon ile gerçekleşeceğini bilen İlerlet uzmanları, her öğrenciyle yakından alâkadar olur. Onlara bir yandan; ‘başarısızlık ne hayatın sonu, ne de bu sınav son şansım.’ Diye düşünmeyi, yoğun stres ve heyecan ile mücadele etmeyi öğretir.

Diğer taraftan da; özenli, ince detaylara odaklı, istikrarlı bir çalışma sistemi oluşturarak onlara kuralcı ve disiplinli olmayı öğretir.

Sınır tanımayan hayal gücü, yenilikçi bakış açısı, geniş vizyonu, inovatif teknolojisi, yetkin ve deneyimli kadrosu sayesinde İlerlet, ülkemizin en iyi eğitim platformu olmayı sürdürmektedir.

Çocuğunun hedeflerine emin adımlarla ulaşmasını isteyen ebeveynler, onlara en büyük desteği İlerlet.com ile sunmaktadır.

Hayallerinin peşinden gitmeyi, başarıdan başarıya koşmayı arzulayan öğrenciler ise aradığı ne varsa İlerlet’te bulmakta, uzman eğitimci ve rehberlerimizin yardımıyla hem okul süreçlerini hem de sınava hazırlık aşamasını en verimli şekilde geçirmektedir.

O zaman siz de, en iyi online eğitim platformu olarak tercihinizi bizden yana kullanın! Böylelikle A’dan Z’ye eksiksiz ve tam donanımlı bir eğitim sürecine imza atarak, her gün zirveye doğru biraz daha ilerleyin!