KURUCULARIMIZ

GÜRKAN CANER BİRER
GÜRKAN CANER BİRER
CO-FOUNDER

ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2006’da mezun olan BİRER, mezun olur olmaz dönem arkadaşlarıyla birlikte Rotasoft‘u kurdu. 17 yılı aşkın girişimcilik deneyimiyle, teknik uzmanlık, ürün geliştirme ve girişimcilik becerilerinin ayırt edici bir karışımını biraraya getirdi. Türkiye'nin Ulusal Sağlık Sistemi ve Ulusal PHR Sisteminin (e-Nabız) geliştirilmesinden sorumlu ekibe öncülük etti. Halen çoklu girişimci olarak son teknoloji bir seyahat rehberi olan Nomatto.com, yenilikçi bir çevrimiçi eğitim platformu olan ilerlet.com ve ileri görüşlü bir çevrimiçi dil eğitim platformu olan Sculin.com ve öncü bir dijital tedavi (DTx) şirketi olan TESU Health'in kurucu ortağı olarak görevine devam etmektedir.

İBRAHİM GÜNDÜZ
İBRAHİM GÜNDÜZ
CO-FOUNDER

Ankara’da doğan GÜNDÜZ, lise eğitimini Hasanoğlan Atatürk Öğretmen Lisesi’nde tamamladı. 19 Mayıs Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliğinden mezun oldu ve Yüksek Lisans eğitimini de Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesinde Coğrafya Eğitimi üzerine yaptı. Ankara Eğitim Platformu Başkanlığını yürütmekte ve TOBB Eğitim Meclisinde, ATO Özel Eğitim Öğretim Hizmetleri Meslek Komitesi’nde üye olarak sivil toplum kuruluşlarında görev almaktadır. 2006 yılında kurulan ABC Eğitim Kurumlarında, 18 yıldır eğitim ve öğretim hizmetinde bulunan GÜNDÜZ, ABC Okulları’ nda Kurucu/Genel Müdür olarak görevine devam etmekle birlikte, ileri görüşlü bir çevrimiçi dil eğitim platformu olan Sculin.com ve yenilikçi bir çevrimiçi eğitim platformu olan ilerlet.com kurucu ortağı görevini halen sürdürmektedir.

PERSONEL

OKAN KÖYLÜ
OKAN KÖYLÜ
Finance and Purchase Manager
KEZBAN BOZTÜRK
KEZBAN BOZTÜRK
Sales and Business Development Manager

 

İLERLET nedir?

İlerlet Online Eğitim Platformu, ulusal ve uluslararası alanlardaki eğitim tecrübesini yenilenen teknolojiyle birleştiren; öğrencilerimize internet erişiminin olduğu her anda ve her yerde eğitim imkânı sağlayarak hem okul dersleri hem de sınava hazırlık sürecinde ihtiyacı olan tüm desteği sunan bir eğitim teknolojileri ürünüdür.

2024 LGS

 

ilerlet.com’dan kimler eğitim alabilir?

Türkiye’nin her yerinden 5.sınıftan 12.sınıf kademesine kadar öğrenim gören ve üniversiteye hazırlık grubu öğrencilere  yöneliktir.

ilerlet.com eğitim kategorileri nelerdir?

5-6-7-9-10-11.sınıf dersleri ile 8.sınıf LGS, 12.sınıf YKS(TYT-AYT) hazırlık eğitimlerini içerir.

Ayrıca her sınıf düzeyine uygun olarak düzenlenen ve anadili İngilizce olan öğretmenler ile yapılan İngilizce online programlar, öğrencilere yabancı dilini geliştirirken konuşma pratiği yapma imkanı sağlamaktadır.

ilerlet.com’da dersler nasıl işlenir ve sağlanan içerikler nelerdir?

Her biri alanında uzman öğretmenler tarafından yapılan canlı dersler, yapay zeka destekli videolar, animasyonlar, simülasyonlar ile öğrencilerin öğrenme performanslarını artırabilmek hedeflenir.

Tecrübeli rehberlik biriminin her öğrenciye özgü hazırladığı dijital destekli, hedefe yönelik bireysel çalışma planları ve gelişim karneleri ile öğrencilerin motivasyonları canlı tutularak hedeflerine ulaşmaları sağlanır.

Basılı ve dijital yayınlar ile

*720.000+ soru ve video çözümleri (tamamı MEB eşleşmeli)

*7500’den fazla konu anlatım videosu

*300 saate varan soru çözüm videoları

*Animasyon ve simülasyonlar

*Kazanım bazlı benzer sorular

*Hedefe yönelik/seviyeye yönelik özel testler

*Hazır dijital konu tarama testleri

*Sistem üzerinden ödev kontrolü ve geri bildirim sistemi

*Kişiselleştirilmiş testler ve denemeler

*Türkiye geneli online deneme sınavları

*Kurumsal denemeler

*Haftalık denemeler

*Dijital koçluk sisteminin kullanımı sağlanır.

Eğitim sistemimizle ilgili detaylı bilgi almak için;

+908508887666

+905391993099

+903127100505