Online Eğitim
İLERLET Online Eğitim Platformumuz, Türkiye'nin önde gelen YKS ve LGS hazırlık kaynaklarına erişim sağlayan kapsamlı bir online öğrenme deneyimi sunuyor. Uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan interaktif dersler, online canlı ve zengin içeriklerle donatılmış olarak öğrencilerimizin başarıya giden yolda güvenle ilerlemesini sağlıyoruz. Kapsamlı konu anlatımları, online deneme sınavları ve kişiselleştirilmiş bire bir rehberlik hizmetimizle öğrencilerimizi sınavlara en iyi şekilde hazırlamak için buradayız. Siz de hemen İLERLET'e kaydolun ve online eğitim platformumuzda başarıya giden yolculuğunuza ilk adımı atın!
Eşleşen Ürün Sayısı: 12
Sayfa: 1/1
İlerlet
350+ Saat Online Canlı Ders
%90 Başarı Oranı
Bire Bir Rehberlik
Ayda 1203 TL'den başlayan taksitlerle
₺14.861,00 ₺11.889,00
İlerlet
252+ Saat Online Canlı Ders
%95 Başarı Oranı
Bire Bir Rehberlik
Ayda 1110 TL'den başlayan taksitlerle
₺13.712,00 ₺10.970,00
İlerlet
750+ Saat Online Canlı Ders
%90 Başarı Oranı
Bire Bir Rehberlik
Ayda 1853 TL'den başlayan taksitlerle
₺22.892,00 ₺18.314,00
İlerlet
750+ Saat Online Canlı Ders
%90 Başarı Oranı
Bire Bir Rehberlik
Ayda 1853 TL'den başlayan taksitlerle
₺22.892,00 ₺18.314,00
İlerlet
252+ Saat Online Canlı Ders
%95 Başarı Oranı
Bire Bir Rehberlik
Ayda 1110 TL'den başlayan taksitlerle
₺13.712,00 ₺10.970,00
İlerlet
510 + Saat Online Canlı Ders
%95 Başarı Oranı
Bire Bir Rehberlik
Ayda 1410 TL'den başlayan taksitlerle
₺17.412,00 ₺13.930,00
İlerlet
350+ Saat Online Canlı Ders
%90 Başarı Oranı
Bire Bir Rehberlik
Ayda 1203 TL'den başlayan taksitlerle
₺14.861,00 ₺11.889,00
İlerlet
540+ Saat Online Canlı Ders
%95 Başarı Oranı
Bire Bir Rehberlik
Ayda 1410 TL'den başlayan taksitlerle
₺17.412,00 ₺13.930,00
İlerlet
432 + Saat Online Canlı Ders
%95 Başarı Oranı
Bire Bir Rehberlik
Ayda 1387 TL'den başlayan taksitlerle
₺17.132,00 ₺13.706,00
İlerlet
432 + Saat Online Canlı Ders
%95 Başarı Oranı
Bire Bir Rehberlik
Ayda 1387 TL'den başlayan taksitlerle
₺17.132,00 ₺13.706,00
İlerlet
432+ Saat Online Canlı Ders
%95 Başarı Oranı
Bire Bir Rehberlik
Ayda 1480 TL'den başlayan taksitlerle
₺18.285,00 ₺14.628,00
İlerlet
510+ Saat Online Canlı Ders
%90 Başarı Oranı
Birebir Rehberlik
Ayda 1631 TL'den başlayan taksitlerle
₺20.156,00 ₺16.125,00

Online eğitim; akademik bilgi ve yetenekleri dijital ortam üzerinden edinmeye dayalı, zaman ve mekân fark etmeksizin 7/24 dâhil olabileceğiniz bir süreçtir. Güncel müfredatın baz alındığı ve zengin kaynaklarla desteklendiği bu süreçte öğretmen-öğrenci etkileşimi, ödev verme ve teslim etme, sınava girme gibi tüm aşamalar internet vasıtasıyla gerçekleştirilir.

Herkesin oturduğu yerden katılabileceği online eğitim sistemi; LGS, YKS ve benzeri büyük sınavlara da pratik, keyifli, kolay ve eksiksiz şekilde hazırlanmayı mümkün kılar.

Online canlı derslerden videolu konu anlatımlarına, binlerce çözümlü soru havuzundan , geniş muhtevalı basılı kaynaklara varıncaya dek her imkânı bir araya getiren online eğitim paketleri, okul ve sınav performansını zirveye taşır.

Türkiye’nin en iyi online eğitim sitesi olma hedefiyle yola çıkan ve bunda da büyük başarıya ulaşan İlerlet.com; 5. Sınıftan başlayarak 12. Sınıfa, 2024 LGS ve YKS online hazırlık gruplarına kadar tüm öğrencilere hitap eder.

Bire bir rehberlik sistemi sayesinde her öğrencinin bir rehberlik hocası olan İLERLET’te her öğrencinin akademik düzeyi, yetenekleri ve ilgi alanları doğrultusunda kişiye özel programlar hazırlanır; öğrencilerin hem birebir yoğun ilgi sayesinde ayrıcalıklı, hem akranlarıyla grup hâlinde renkli bir eğitim deneyimi yaşamasını sağlar.

Siz de tüm bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız, İlerlet.com dünyasını keşfetmekte geç kalmayın! Profesyonel öğretmenlerimiz, danışman ve rehberlerimizin yardımıyla kusursuz kaliteye sahip, nitelikli, her saniyesi dolu dolu bir eğitim süreci geçirerek rakiplerinize meydan okuyun!

Online Eğitim Nedir? Online Eğitim Ne Demek?

Online eğitim; belli bir zaman dilimi veya fiziksel bir yer ile sınırlı olmayan, her aşamanın internet vasıtasıyla yürütüldüğü öğrenim sürecidir. Yani dijital tabanlı bütün eğitsel uygulamaları kapsar.

Bu doğrultuda online eğitimi tercih edenler; tablet, bilgisayar, akıllı TV ve telefon gibi cihazlarla bilgiye erişim sağlar.

Canlı sunumlar ve önceden hazırlanmış videolarla gerçekleştirilen online eğitimde ayrıca yazılı kaynakların önemi büyüktür.

Modern yöntemleri, inovatif teknolojisi, geniş vizyonu, yenilikçi bakış açısı ve sınır tanımayan hayal gücüyle İlerlet ekibi, tüm öğrencilerin A’dan Z’ye kusursuz bir dijital eğitim sürecine imza atması için çalışır. en iyi online eğitim platformu olarak adını duyuran İlerlet; isminin gereğini yerine getirerek, her öğrencisini günden güne daha da ileriye taşımayı hedefler.

Online Eğitim Avantajları Nelerdir?

Kişilere yer ve zaman kısıtlamalarından kurtulup özgürce öğrenme fırsatı sunan online eğitim siteleri, okul hayatını daha verimli hâle getirir.

Bu doğrultuda, online eğitim avantajları olarak şunlardan bahsetmemiz mümkündür:

 1. Günün hangi vaktinde ve nerede eğitim almak istiyorsunuz? Buna siz karar verirsiniz. İster dünyanın öbür ucunda olun, isterseniz gecenin bir vakti olsun. Fark etmez. Mekân ve zamandan bağımsız, esnek bir öğrenme deneyimine imza atarsınız.
 2. Yoğun bir yaşam temposuna sahip olsanız bile, dijital eğitim için ayıracak zaman bulabilirsiniz.
 3. Her gün okula veya kursa gitmek için hazırlanmak, trafik stresini çekmek, vaktinizin bir kısmını yolda boş geçirmek.Online eğitim tüm bu sorunları ortadan kaldırır. Hiçbir külfete katlanmanız gerekmeden online eğitimin nimetlerinden yararlanabilirsiniz.
 4. Anlamadığınız ya da kaçırdığınız dersleri sonra yeniden izleyebilirsiniz.
 5. Derslerde kullanılacak araçlara ekstra para ödeme ihtiyacı duymazsınız.
 6. Ayrıca yemek ve ulaşım masraflarınızı devreden çıkarmış olur, böylelikle bütçenizi daha iyi yönetirsiniz.
 7. Evden çıkmayı zorlaştıran -salgın hastalıklar, bedensel engellilik- gibi durumlarda yine dijital eğitim seçenekleri gündeme gelir ve bireylerin, eğitim dünyasından uzak kalmalarını engeller.
 8. Okulda görülen eğitimi yeterli bulmayanlar veya pekiştirmek isteyenler online eğitimin avantajları yardımıyla bunu kolayca başarabilir.

Online Eğitim Nasıl Yapılır?

İşitsel, görsel ve yazılı öğelerin bir bütün olarak kullanıldığı online eğitim sistemi, çoklu ortam teknolojilerine de ev sahipliği yapar. Buna göre; bazı online eğitim yöntemleri şöyle sıralanabilir:

 1. Ayrı Zamanlı Dersler:

Bu yöntem; video materyallerinin; kitap, not ve konu anlatımı gibi eğitim unsurlarının öğrencilere gerçek zamanlı olarak değil, önceden sunulmasını ifade eder. Dolayısıyla öğrenci, bunları istediği zaman açıp yararlanabilir ve böylece eğitim sürecini kendine göre şekillendirir.

 1. Senkronize Dersler:

Bu ise; öğretmen ve öğrencilerin internet ortamında aynı sanal sınıfa katılması, oluşturulan canlı yayın ile aynı anda etkileşime girmesi demektir. Normal okulda öğretmen nasıl tüm sınıfa ders anlatıyor; işte, canlı yayınla online eğitim nasıl uyguulanır? Sorusunun cevabı da aynıdır. Bahsettiğimiz yöntem, öğrencilerin derse aktif katılmasına ve sorular yöneltmesine de olanak verir.

 1. Karma Dersler:

Karma ders metodu ise, yukarıda açıkladığımız her iki yöntemin birleşiminden oluşur.

Sözü edilen bütün yöntemlerin etkin şekilde kullanıldığı İlerlet.com platformu, sunduğu online eğitim çözümleriyle hem öğrenci hem de eğitimci ve ebeveynlerin beklentilerini karşılar.

Çocuklarının motivasyon düzeyini yüksek tutmak, bilgi dağarcığını en iyi kaynaklar ve mükemmel bir öğrenim süreciyle desteklemek isteyen anne-babaların tercihi İlerlet, kurulduğu günden beri ortaokullu ve liseli gençlerin başarıya açılan kapısıdır.

Online Eğitim İçeriği Nedir? Online Eğitim Paketleri Nelerdir?

Etkileşimli, interaktif bir sisteme sahip olan İlerlet, farklı öğrenci gruplarına yönelik online eğitim paketleri ile ilgi odağıdır. Her öğrencinin eşsiz olduğuna inanan eğitimcilerimiz; bu doğrultuda bireye özgü programlar hazırlayarak, gelişim süreçlerine öncülük eder.

Öğrenmeyi sıkıcı bir eylem olmaktan çıkarıp; her ânı son derece zevkli, merak ve heyecan uyandırıcı bir aktiviteye dönüştüren uzmanlarımız, öğrencilerin hedeflerine ulaşmasını tıpkı onlar gibi ister.

Bu doğrultuda; İlerlet.com tarafından gerçekleştirilen online eğitim, içeriği ile tüm öğrencilerin mevcut durum, ihtiyaç ve beklentilerine uygunluk sağlar. Buna göre, hizmetimizin ihtiva ettiği bazı dijital imkânları şöyle sıralayabiliriz:

 1. Hiçbir yerde bulamayacağınız ve hem okulda, hem sınavlarda çok işinize yarayacak; önemli püf noktalar-ipuçları, verimli taktikler, altın tavsiyeler, ince tüyolar,
 2. Bilgiyi özümseme ve doğru kullanma becerisi kazandıracak, eğitim sürecini kolaylaştıracak etkili yöntemler,
 3. Son müfredata ve sınav sistemindeki yeniliklere uygun videolu, yazılı konu anlatımları,
 4. Farklı branş öğretmenlerinin detaylı ve etkileyici anlatımıyla gerçekleşen online canlı dersler,
 5. Motivasyon artırıcı etkinlikler,
 6. Profesyonel rehberlik çalışmaları,öğrenci koçluğu,ünite ve konu bazlı gelişim izleme,takip programları,
 7. İlâve etütler ve dijital öğrenci kampları,
 8. Yeni nesil soru bankaları,
 9. Online konu tarama ve deneme sınavları,
 10. Muhtelif eğitim materyalleri (Örneğin; basılı yayınlar, adrese teslim LGS 2024ve YKS 2024setleri vb.).

Siz de; büyük adımlarla, ayaklarınız yere sağlam basarak, hiç tökezlemeden ve dur-durak bilmeden hedefinize doğru ilerlemek mi istiyorsunuz? Öyleyse; en iyi online eğitim platformu olarak tercihinizi İlerlet’ten yana kullanın, bilginin eğlenceli ve rengârenk dünyasına bizimle adım atın!

ilerlet whatsapp hattı