2025 LGS'ye Hazırlık PREMIUM Online Eğitim Paketi

2025 LGS'ye Hazırlık PREMIUM Online Eğitim Paketiyle, 8.Sınıf/LGS Müfredatına Uygun Matematik, Fen Bilimleri, Türkçe, T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Derslerine Online Canlı Etkileşimli Olarak Katılın , Kişiye Özel Eğitim Koçu ve Özel Çalışma Planı ile 2025 LGS'de Başarıyı Yakalayın!
LGS online eğitim paketi
LGS online eğitim paketi

2025 LGS'ye Hazırlık PREMIUM Online Eğitim Paketi

₺46.560,00
₺37.248,00
500 saatten fazla online CANLI Eğitim
500 saatten fazla online CANLI Eğitim
Kişiye Özel Eğitim Koçu
Kişiye Özel Eğitim Koçu
13 adet Adrese Teslim Basılı Yayın
13 adet Adrese Teslim Basılı Yayın
Yıl Boyunca Canlı Derslerin Kayıtlarına Sınırsız Erişim
Yıl Boyunca Canlı Derslerin Kayıtlarına Sınırsız Erişim
19 farklı Yayınevinin Dijital Soru Havuzuna Erişim
19 farklı Yayınevinin Dijital Soru Havuzuna Erişim
Konu Tarama Sınavları-Aylık Kurumsal Denemeler
Konu Tarama Sınavları-Aylık Kurumsal Denemeler
Mobil Uygulama Desteği
Mobil Uygulama Desteği
Matematik ve Fen Bilimleri Derslerinden Aylık Soru Çözüm Programı
Matematik ve Fen Bilimleri Derslerinden Aylık Soru Çözüm Programı

STOK DURUMU: 100 ADET STOKTA

STOK KODU:

2024 LGS

LGS 8. Sınıf 2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılı ilerlet.com PREMIUM Online Eğitim Paketi

-Eğitim paketimiz 8. sınıf 2024-2025 Eğitim-Öğretim yılını kapsamaktadır.

-Derslerimiz alanında uzman eğitmen kadromuz ile yıl boyunca online canlı olarak gerçekleştirilmektedir.

 • Canlı ders paketimiz Matematik(3saat), Fen Bilgisi(2saat), Türkçe(2saat), T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük(2saat), İngilizce(2saat), Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi (1saat) haftalık toplam 12 saat online dersi kapsamaktadır.
 • PREMIUM eğitim paketimizde Matematik ve alan derslerinden aylık soru çözüm programı uygulanarak öğrencilerin konuyu daha da iyi pekiştirmesi hedeflenmektedir.
 • Kişiye özel eğitim koçu ile haftalık düzenli rehberlik görüşmesi sayesinde öğrencimizin sınavlarının rehber öğretmeni tarafından detaylı analizi ve takibi yapılmaktadır.
 • Öğrencimizin potansiyeli ortaya çıkarmak ve gelecek yıllar için yol haritasını oluşturmak için kişiye özel rehberlik programı oluşturulmaktadır.

-Adresinize teslim gönderilen basılı yayınlar;

 • 8. Sınıf Yeni Nesil Türkçe Soru Bankası
 • 8. Sınıf Yeni Nesil Matematik Soru Bankası
 • 8. Sınıf Yeni Nesil Fen Bilimleri Soru Bankası
 • 8. Sınıf Yeni Nesil T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası
 • 8. Sınıf Yeni Nesil Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası
 • 8. Sınıf English Test Book
 • Paragraf Soru Bankası
 • Görsel ve Sözel Yetenek Soru Bankası
 • 8. Sınıf Türkçe Etkinlik Kitabı
 • 8. Sınıf Matematik Etkinlik Kitabı
 • 8. Sınıf Fen Bilimleri Etkinlik Kitabı
 • 8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Etkinlik Kitabı
 • 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Etkinlik Kitabı

 

-19 farklı yayınevinin lisanslı dijital yayınları ilerlet.com ' da yıl boyunca kullanımınıza sunulmaktadır. Bu yayınevleri;

Hız ve Renk Yayınları / İlk Önce Yayıncılık / BES Yayınları / İşleyen Zekâ Yayınları / Son Viraj Yayınları / Beyin Takımı Yayınları / Mozaik Yayınları / Full Yayınları / AV Yayınları / Orbital Yayınları / Hayalimo Yayınları / Yeni Tarz Yayınları / Merkez Yayınları / Legend English / Ses Yayınları / Tanım Yayınları / Tümler Yayınları / Yd Pro Yayın Denizi / Ens Yayınları

- Öğrencilerin analitik zekalarını destekleyecek ve öğrenimde kalıcılığı sağlayacak animasyon ve simülasyonlu konu anlatımları,

-Tüm sınıf seviyelerinde ve konularda 300 saati aşan, 7500’ den fazla konu anlatım videoları,

-Tüm sınıflara yönelik ve seçkin yayınevleriyle ortak hazırlanmış, yapay zeka destekli, kazanım hedefli 720.000’i aşan soru havuzu ile öğrencilerin farklı soru tiplerini görme imkanı sağlayarak karşılaştırarak tam öğrenme modeli ile öğrenmeyi pekiştiriyoruz.

-Yıl Boyunca,

 • Öğrencilerimizin, düzenli olarak her branştan haftalık online konu ödevlendirmeleri yapılarak öğrendikleri konuları pekiştirmeleri sağlanır.
 • Ödevler tamamlandığında sistemimiz öğrencinin hatalarını belirler,
 • Sistemimizin alt yapısında bulunan yapay zekâ destekli analiz sistemi doğru ve yanlışlarını raporlar, öğrencilerimiz yanlış yaptığı soruların videolu çözümlerini izleyebilir.
 • Ayrıca kurumumuz tarafından öğrencilerimize her ay online denemelerimiz uygulanır. Deneme sonuçlarımız yapay zekâ destekli alt yapımız ile analiz edilerek öğrencilerin konu ve ünite bazlı gelişimleri takip edilir ve rehberlik birimimizce öğrencilerimize özel çalışma planları hazırlanır.
 • Öğrencilerimiz yıl içerisinde Türkiye geneli online deneme sınavlarına katılabilirler. Türkiye denemeleri sonuçlarımız yapay zekâ destekli alt yapımız ile analiz edilerek öğrencilerin konu ve ünite bazlı gelişimleri takip edilir ve özel çalışma planları ile yönlendirmelerde bulunulur.

-Kişiye özgü yapay zekâ destekli rehberlik sistemi öğrencilerimize bireysel çalışma planları oluşturulur ve alt yapı desteği ile gelişimleri takip edilir.

-Browser ve mobil uygulama desteği ile erişim kolaylığı sağlanmaktadır.

2024 LGS hazırlık süreci eğitim hayatının dönüm noktalarından biridir. Son derece kritik ve zorlu bir dönem olan 2024 LGS’ye hazırlık; düzenli, etkili, verimli bir çalışma sistemi uygulamayı gerektirir. Bu ise öğrencilerin her gün planlı bir şekilde soru çözmeleri, deneme sınavlarıyla kendilerini test etmeleri, süreç boyu profesyonel yardım almaları anlamına gelir.

İşte 8. sınıf öğrencilerinin tüm bir senesini kapsayan ve iyi bir liseye yerleşmelerinde büyük rol oynayan LGS hazırlık aşaması İlerlet.com platformu sayesinde kolay ve keyifli bir hâl alıyor. Farklı ihtiyaçlara yönelik online eğitim paketleri sunan İlerlet.com, öğrencilerin LGS sınavına tam donanımlı bir şekilde katılım sağlamasını hedefliyor.

Bünyesinde uzman eğitimcilerin görev yaptığı platformumuz; pratik arayüzü, kapsamlı içeriği ve sunduğu geniş imkânlar ile herkesten tam not almayı başarıyor. Türkiye’nin en zengin dijital eğitim platformu olarak varlık gösteren İlerlet, marka adının gereği olarak bütün öğrencilerin ‘durmaksızın ilerlemesi’ için var!

2025 LGS Hazırlık Paketlerinin Avantajları

Kişilerin eğitimine iyi bir lisede devam etmesi adına hayati öneme sahip olan LGS, gelecek hedefi ne olursa olsun tüm 8. Sınıf öğrencilerini yakından ilgilendiriyor. 4 yıllık lise serüvenini prestijli bir lisede yaşamak isteyenlerin LGS’ye eksiksiz hazırlanması önem taşıyor. LGS hazırlık seti ile sınava en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz. LGS hazırlık online eğitim paketi, 2024 LGS hazırlık seti dersleri, konu ve lgs hazırlık soruları 2025 LGS hazırlık programı ile sınava hazırlanın.

Bunu yapmanın en kolay ve garanti yolu ise güncel müfredat ve modern eğitim yöntemleri ışığında oluşturulan 2025 LGS hazırlık paketlerini tercih etmekten geçiyor.

Bünyesinde İçeriğinde YKS için olduğu kadar LGS için de büyük bir yer ayıran İlerlet.com, bu alandaki ihtiyaçları etkin çözümleriyle yanıtlıyor. Bu kapsamda 8. Sınıf LGS Hazırlık paketlerimizin sağladığı avantajlardan bazılarını şöyle sıralamak mümkün:

 1. LGS’ye size özel eğitim koçunun önderliğinde, branşında uzman öğretmenlerle ve evinizin konforunda hazırlanırsınız.
 2. Anlamadığınız noktaları doğrudan öğretmeninize sorabilir, konuları size özgü sınıfınızda etkileşimli bir biçimde öğrenirsiniz.
 3. Konu anlatımları yeni MEB müfredatına tamamen uygunluk sağlar.
 4. Binlerce sorunun ve çeşitli deneme sınavlarının bulunduğu paketlerimiz öğrencilere değişik soru tiplerini tanıma fırsatı verir. Bu ise kişilerin farklı formatlara ve tarzlara aşina olmasını sağlayarak sınavda sürenin daha verimli kullanılmasına ve sınav başarısının artmasına ciddi katkılarda bulunur.
 5. Ayrıca öğrenciler soru çözüm yöntemlerini ve stratejilerini kavrayarak hangi problemin üstesinden daha rahat hangi teknik ile geleceğini bilir. Seçenekleri eleme, kestirme yollarla doğru cevaba ulaşma, soruların öncelik verilmesi gereken kısımlarını belirleme gibi konularda ustalaşır.
 6. Kişileri gerçek sınav ortamına hazırlayan bu paketler onların okuma, anlama, mantık yürütme, parçadan bütüne ulaşma, doğru ve hızlı soru çözme gibi pek çok yeteneğini güçlendirir. Bildikleri konuları iyice pekiştirmelerine yardım ederken, zorlandıkları derslerle barışmalarına destek olur.
 7. Öte yandan İlerlet.com’un sunduğu LGS 2025 hazırlık paketleri öğrenci performans analizleri gerçekleştirmeye olanak tanır. Böylece zayıf yönlerin tespit edilmesi, bu alanlara ağırlık verilerek o yönlerin geliştirilmesi kolaylaşır. Öğrencinin ek desteğe ihtiyaç duyduğu konular için ilâve çalışma materyallerinden ve İnteraktif ödevlerden yardım alınır.
 8. Telâfi ve tekrar eğitimleri sayesinde öğrencilerin herhangi bir konudan geri kalması önlenir.
 9. Diğer taraftan Youtube’da bulamayacağınız özel videolar, internetten ulaşamayacağınız orijinal kaynaklar ile ayrıcalıklı bir 2025 LGS’ye hazırlık deneyimi yaşarsınız. Böylelikle kolayca rakiplerinizin önüne geçme şansı elde edersiniz.
 10. Eğitimcilerimizle birebir görüşme, danışmanlık alma, size özgü çalışma programı, motivasyon artırıcı etkinlikler ve çok daha fazlası ile dolu dolu bir eğitim paketinden faydalanırsınız. Bu sayede sınava ezberci, sıkıcı bir eğitim metoduyla değil; bilgileri özümseyerek, kalıcı hafızanıza nakşederek ve bunu yaparken keyif alarak çalışırsınız.
 11. Aynı zamanda paketlerimizdeki özel konseptler ile 2025 LGS’ye hazırlık sürecinizi daha renkli bir duruma getirirsiniz. Öğretimde kalıcılık sağlayan bu konseptler sayesinde analitik zekânız ve becerileriniz de gelişme gösterir. Örneğin; animasyon ve simülasyon eksenli Fen Bilimleri, Refleksler ile Matematik formatı, hafıza teknikleri ve akıl haritalarıyla konu anlatımları vb.

2025 LGS Online Eğitim Paketi İçeriği

Oldukça yoğun bir muhtevaya sahip olan 2024 LGS hazırlık paketleri her seviyeye hitap etmeyi başarıyor. Farklı zorluk düzeyinde sorular, detaylı soru çözümleri; eğlenceli, bol örnekli, ayrıntılı konu anlatımları söz konusu paketlerde bir araya geliyor.

Bu çerçevede 2025 LGS hazırlık paketleri içeriği temel olarak şunlardan oluşuyor:

 1. Yeni nesil soru bankaları,
 2. Yapay zekâ destekli, seçkin yayınevlerinin katkılarıyla hazırlanmış, 650 binden fazla sorunun yer aldığı, tam öğrenme modeline uygun dev soru havuzu,
 3. Tüm soruların videolu çözümleri,
 4. Dijital içeriklere her an, her yerden erişim imkânı,
 5. Sınav ve ödev takibi, ünite ve konu bazlı gelişim takipleri,
 6. Birebir eğitim koçu desteği (Profesyonel rehberlik),
 7. Her derse özgü ekstra soru çözüm etütleri,
 8. Basılı ve kişiselleştirilmiş soru bankaları,
 9. Çeşitli kitaplardan meydana gelen LGS setleri (Tam 19 yayınevine ait lisanslı dijital yayınlar),
 10. Eğlenceli bir atmosferde geçen canlı dersler (510+ saat),
 11. Şematik, sistematik ve infografik ders formatı,
 12. Bütün derslerden konu anlatım videoları,
 13. Videolu olarak çözümlü deneme sınavları ve dahası!

2025 LGS’ye Hazırlık Paketleri ile Geleceğin Emin Ellerde!

Öğrenciler eğitim yolunda büyük ve sağlam adımlarla ilerlesin diye kurulan İlerlet.com, bu misyon ve vizyonu doğrultusunda öğrencilerin tüm gereksinimlerine yanıt vermeyi gaye ediniyor.

Hem 2025 LGS hem de 2025 YKS için şimdiden hazırlıklara başlayan İlerlet, zamanın öğrenciler için değerini çok iyi biliyor.

Belirli bir sistem dâhilinde planlanan ve her öğrencinin seviyesine, bilgi birikimine ve yeteneklerine göre şekillendirilen bireysel eğitimlerimiz geleceğini teminat altına almak isteyenlere hitap ediyor.

Biz İlerlet.com ekibi olarak; senin hedeflerine en doğru yoldan, en hızlı şekilde ulaşman için var gücümüzle çalışıyoruz. Bunu hem eğlenip hem öğrenerek gerçekleştirmek, fırsatları değerlendirerek yarışta öne geçmek de sana kalıyor!

Sen de 2025 LGS hazırlık sürecini bizimle beraber geçirmek istersen Türkiye’nin bir numaralı dijital eğitim platformu olarak kapımız sonuna kadar açık! Bu aşamada sana gerek profesyonel bir eğitimci, gerek iyi bir arkadaş ve rehber olarak eşlik edecek İlerlet.com, geleceğini doğru bir temel üzerine inşa ederken yardımına koşmaya hazır!

Henüz hiçbir inceleme bulunmamaktadır.
Yorum Yap
LGS online eğitim paketi

2025 LGS'ye Hazırlık PREMIUM Online Eğitim Paketi

(100ADET STOKTA )
₺37.248,00
ilerlet whatsapp hattı
Size özel eğitim paketlerimizi keşfetmek ister misiniz?