Matematiğin Problemleri Çözülüyor!

Bu sayfa 356 kez görüntülendi
0 Price: 32 TL (Per Session)
  • Language Turkish
  • Classroom Count 2-8
  • Student Age 14-17
  • Course Type Multi-Day
  • Course Length 60 Minute
There is no class available for this course. You can be the first to know when the new class is opened by pre-registration.

Kursumuzda problem tiplerine yaklaşımları öğreneceğiz. Bu yaklaşımlar üzerine alıştırmalar yapacağız.

Problemler konusuna yoğun çalışmak isteyen öğrencilerimize uygun bir kurstur. Kursumuzda  Problemler konusunun anlatımı ve bol soru çözümü gerçekleştirilecektir. Kursumuz Problemler Soru Çözümü 2021 kitabından işlenecektir ve PDF halinde ücretsiz olarak öğrencilerimize gönderilecektir.. Kursumuzda aşağıda belirtilen problemler soru tipleri işlenecektir.

1- Sayı-Kesir Problemleri

2- Yaş Problemleri

3- Problemleri

4- İşçi Problemleri

5- Yüzde-Kâr Problemleri

6- Hareket Problemleri

 

TYT ve AYT sınavlarına girecek öğrencilerimiz için uygun bir kurstur.

Öğrencilerimiz öğrenecekleri soru yaklaşımları aracılığı ile artık problemler konusunda korku yaşamayacaklar.

Ders materyali vasıtası ile derse hazırlık yapabilirsiniz.

Her öğrencimizin soruya yaklaşımlarının değişip değişmediği hazırlanacak olan mini sınavlar ile test edilecektir. 

2018-2020 yılları arasında eğitim danışmanlığı yaptım. Matematik ve Geometri dersi üzerine 8 yıldır Online ( Uzaktan Eğitim ) ve yüz yüze şeklinde TYT-ALES-DGS-KPSS sınavları düzeylerinde dersler vermekteyim. Bu dersler üzerine sorular yazmaktayım. İşlediğimiz online ve yüz yüze derslerimizde öğrencilerimizi dersten koparmamak üzerine sorular sorarak ve öğrencimizin derse aktif bir şekilde katılmasını sağlayarak dersler vermekteyim. Öğrencilerimize ayda bir işlediğimiz konular ile ilgili Mini Sınavlar yaparak öğrencilerimizin eksik konuları tarafımızdan öğrenilmeye çalışılmaktayım. Eksik olarak öğrenilen veya görülen konular tekrar anlatmaktayım. Öğrencilerimizin eksik konuları en alt düzeye indirilmeye çalışılmaktayım.. Amacım matematiği öğrencilerimize sevdirerek öğrencilerimizi istenilen düzeye çıkarmak olacaktır. Son olarak unutmayalım ki; derslerin online ( uzaktan eğitim) veya yüz yüze olmasını önemli değildir. Önemli olan biz eğitmenlerin ders esnasında öğrencilerin konstrasyonunu en üst düzeyde tutmak ve asıl amacımızın onları eğitmek olduğunu unutmamaktır. Bunun için elimden geleni yapacağıma siz öğrencilerimize ve değerli velilerimize söz veriyorum. Şuan Var Olan Kitaplarım ve Konu Fasiküllerim: 1- ALES-TYT-DGS-KPS-DGS PROBLEMLER KONU ANLATIMI 2- ALES-DGS-KPSS SAYISAL MANTIK KONU ANLATIMI 3- ALES MİNİ DENEMELERİ 2021 4- TYT-ALES-DGS-KPSS RAKAM VE SAYMA SAYILARI KONU FASİKÜLÜ 5- TYT-ALES-DGS-KPSS DOĞAL SAYILAR KONU FASİKÜLÜ 6- TYT-ALES-DGS-KPSS TAM SAYILAR KONU FASİKÜLÜ 7-TYT-ALES-DGS-KPSS TEKLİK- ÇİFTLİK KONU FASİKÜLÜ 8- TYT-ALES-DGS-KPSS POZİTİFLİK- NEGATİFLİK KONU FASİKÜLÜ 9- TYT-ALES-DGS-KPSS ARDIŞIK SAYILAR KONU FASİKÜLÜ 10- TYT-ALES-DGS-KPSS ASAL SAYILAR KONU FASİKÜLÜ 11- TYT-ALES-DGS-KPSS FAKTÖRİYEL KONU FASİKÜLÜ 12- TYT-AYT-ALES-DGS-KPSS ÜÇGENDE EŞLİK VE BENZERLİK KONU FASİKÜLÜ 13- TYT-AYT-ALES-DGS-KPSS SAYI BASAMAKLARI KONU FASİKÜLÜ 14- TYT-AYT-ALES-DGS-KPSS BÖLME-BÖLÜNEBİLME KONU FASİKÜLÜ 15- TYT-AYT-ALES-DGS-KPSS ASAL ÇARPANLARA AYIRMA KONU FASİKÜLÜ 16-AYT POLİNOMLAR KONU FASİKÜLÜ 17- TYT-AYT-ALES-DGS-KPSS EBOB-EKOK KONU FASİKÜLÜ 18-TYT-AYT-ALES-DGS-KPSS DOĞRUDAN AÇI KONU FASİKÜLÜ 19- TYT-AYT-ALES-DGS-KPSS ÜÇGENDE AÇI KONU FASİKÜLÜ 20-TYT-AYT-ALES-DGS-KPSS RASYONEL SAYILAR KONU FASİKÜLÜ 21- TYT-AYT-ALES-DGS-KPSS BASİT EŞİTSİZLİKLER KONU FASİKÜLÜ 22- TYT-AYT-ALES-DGS-KPSS AÇILAR KONU FASİKÜLÜ 23-TYT-AYT-ALES-DGS-KPSS MUTLAK DEĞER KONU FASİKÜLÜ 24-TYT-AYT-ALES-DGS-KPSS ÜSLÜ SAYILAR KONU FASİKÜLÜ 25- ALES SAYISAL 5'Lİ DENEME 2021 26-TYT-AYT-ALES-DGS-KPSS KÖKLÜ SAYILAR KONU FASİKÜLÜ 27- TYT-AYT-ALES-DGS-KPSS ÇARPANLARA AYIRMA VE ÖZDEŞLİKLER KONU FASİKÜLÜ 28- TYT-AYT-ALES-DGS-KPSS DENKLEM ÇÖZME FASİKÜLÜ 29- TYT-AYT-ALES-DGS-KPSS ORAN-ORANTI FASİKÜLÜ 30- TYT-AYT-ALES-DGS-KPSS İŞLEM FASİKÜLÜ 31-TYT-AYT-ALES-DGS-KPSS MODÜLER ARİTMETİK FASİKÜLÜ 32- TYT-AYT-ALES-DGS-KPSS PERMÜTASYON-KOMBİNASYON FASİKÜLÜ 33- TYT-AYT-ALES-DGS-KPSS OLASILIK FASİKÜLÜ