İngilizce Konuşma ve Etkili İletişim 7

Bu sayfa 215 kez görüntülendi
1 Price: 32 TL (Per Session)
  • Language English
  • Classroom Count 6-10
  • Student Age 8-11
  • Course Type Multi-Day
  • Course Length 40 Minute
There is no class available for this course. You can be the first to know when the new class is opened by pre-registration.

Beils English Oracy Programı, her bir okulun kullandığı İngilizce programının temalarına göre geliştirilmiş konuşma İngilizcesi içerikleri ile İngiliz, Amerikalı, Kanadalı gibi anadili İngilizce olan uzman öğretmenlerle yürütülür. Çocuklar için İngilizce öğrenme; bilişsel, duyuşsal ve sosyal olarak tüm benlikleri ile katıldığı bir aktif öğrenme deneyimi haline getirilir.

İngilizce konuşma, 

Etkili iletişim (sohbet becerileri), 

Anadili İngilizce olan eğitmenler eşliğinde online İngilizce öğrenmek.

İngilizce öğrenmek ve ilerletmek isteyen tüm öğrenciler için.

Her öğrenci ortalama 6-10 kişilik online sınıflarda aktif dinlemeyi, sıra ile konuşmayı, doğru sorgulamayı, vücut dilini daha iyi kullanmayı, akran ve grup çalışmaları yürüterek uyum halinde çalışmayı ve pek çok farklı aktivite ile etkili iletişim ve yaşam becerilerini doğal bir şekilde edinir.

Her öğrenci İngilizce konuşmaya cesaretlendirilir, hata yapma korkusundan uzaklaşarak kendilerini en iyi şekilde ifade etmeyi öğrenirler.

Sanal odalarda yapılan akran ve grup çalışmaları ile her öğrencinin konuşması, verilen konularda fikir yürütmesi ve fikirlerini en etkili şekilde sunması sağlanır.

Derse kayıt olan her öğrenciye, derste kullanılacak tüm materyaller, linkler ve dersle ilgili diğer detaylar e-posta ve SMS bildirimi olarak iletilir.

My name is Virginia and I'm an experienced Online English Teacher who's passionate about the future of Online Education. I have a TESOL diploma and have been teaching English online since 2014. I teach all levels and ages from beginners, intermediate, and advanced and am fluent in both British and American English. I am patient, tolerant, understanding, and always leave constructive feedback reports to encourage each student. My classes are always fun and engaging because I love using humor and connect well with students of all ages. I love people and enjoy learning new things about different cultures.