Fransızcaya ve Yaza 'Bonjour'! (A1)

Bu sayfa 347 kez görüntülendi
10 Price: 16 TL (Per Session)
  • Language Turkish
  • Classroom Count 2-8
  • Student Age 8-13
  • Course Type Multi-Day
  • Course Length 50 Minute
There is no class available for this course. You can be the first to know when the new class is opened by pre-registration.

4 haftalık bu çevrimiçi derste, öğrenciler Fransızca konuşulan herhangi bir ülkede turist olduklarında gündelik Fransızca ile bir başkasına ihtiyaç duymadan tatillerini geçirebilecekleri dil bilgisine sahip olacaklar, Fransızca geçmişi olan öğrencilerin ise eksik olduğu noktaları tamamlayabilecekler..

Merhaba,

4 hafta sürecek Fransızca ve Yaza merhaba! derslerimiz 2-6 kişilik sınıflarımızda, her öğrenciyle birebir ilgilenilebilecek ve öğrencilerin bu süreci en verimli şekilde değerlendirebilecekleri şekilde gerçekleştirilecektir. Fransızca dünyada en çok konuşulan  5. dil olup bu dili tanımaları ve yeni bir edinimin başlangıcını daha fazla vakitlerinin olduğu yaz döneminde  yapmaları sene içinde hem Fransızcayı hem de diğer yabancı dilleri öğrenirken fayda sağlayacaktır. 

Tatil döneminde eksik olan konular öğrenmelerine, ilgi duyulan yeni ve faydalı bir yabancı dile başlangıç için öğrencilerimizin tatil sürecini de aksatmadan bulundukları yerlerde online olarak yaz dönemini dolu dolu geçirmelerine sebebiyet verecektir. Tatiller yeni, güzel başlangıçlar için yeni bir fırsattır ve belki bu yeni dil öğrenimiyle yeni ülkelerin kültürel, dilsel hatta ileriki bir tatil dönemi için yerinde keşfi için de birer başlangıçtır... 

Fransızca yaz derslerimiz 8-15 yaş arası tüm öğrencilerimiz için uygundur, en azından bir yabancı dil bilen, Fransızca'yı hiç bilmeyen ya da başlangıç seviyesinde tüm öğrencilerimiz derse katılım sağlayabilirler. 

Öğrenciler yıl içinde eksik kaldıkları ve merak ettikleri konuları Fransızca dilinde öğrenecekler; ayrıca yaz tatili sürecinde karşılaşabilecekleri durumları yabancı dilde de ifade edebilecekler.

Dil dersine katılacak tüm öğrencilere sadece günübirlik 45-50 dk ders tekrarı yapmaları tavsiye edilir ancak bu şekilde ilerleme sağlanır.

Adım Birdal Acaroğlu. 1984 yılında İzmir'de doğdum. Öğrencilik yıllarımda yabancı dil öğrenimine özel bir ilgim vardı; bu nedenle o dönemler yabancı dil ağırlıklı eğitim veren süper lisede okudum ve öncelikle İngilizce öğrendim sonrasında da Fransızca dilini. 1 yıl Fransa'da Türkçe dil asistanı olarak çalıştım, akabinde Türkiye'de Fransızca ve İngilizce dersleri verdim ve Fransızca konuşulan bir yabancı kurumda 7 yıl görev yaptım. Pedagojik formasyona sahibim. En çok öğretmen olmayı sevdim ve şimdi sizlerle bu tecrübelerimi paylaşmayı diliyorum.